Zvadlo na Výlet na kolech 4. 6. 2011

Letos si projedeme trasu z Bystrce přes Ríšovu studánku, Hvozdec, Vev. Bítýšku až do Kuřimi. Až na krátké a drobné výjimky vede trasa po cyklostezkách a lesních cestách mimo silnice. Kromě krásného cyklo-výletu Vás čeká i kulturní a herní vyžití!
Starší a pokročilí mají možnost jet z Kuřimi zpět do Brna přes Velkou Babu (a jiné vtipné kopečky) na kole. Je to asi o 15km víc. Kdo si na to troufne nebo ne, a koho maminka nechá a koho ne -> vyřešíme na místě.

Milí rodičové,
Letos se pojedeme spíš projet než někam dojet a nahánět ujeté kilometry, proto je akce vhodná i pro menší cyklisty. Trasa má zhruba 20-25km, takže uvažte, jestli je Váš malý cyklista schopný to ujet. Není to mnoho, nebudeme spěchat, po cestě si zahrajeme hry a porozhlédneme se po krásách přírody a kulturních památek 🙂

Výbava: 50Kč, plně funkční kolo (tj. brzdí, jezdí, neupadávají z něho součástky, neuchází po každém kilometru, nemá šílenou osmicu, nemá dětská pomocná kolečka, atp…), cyklistickou helmu (povinně všichni!!!), náhradní duši a lepení (kdo má), jídlo a pití na celý den, pláštěnku, deník, tužku, šátek. Na sebe: Lehké sportovní oblečení (dle teploty) a obuv, cyklistické rukavice a podobné vychytávky si vemte taky!

Sraz: 9:30 u zastávky Přístaviště (nahoře vedle mostu)
Návrat: 16:00 Kr.pole nádraží
Návrat pro starší: cca 17:00 v Lužánkách

Mapka trasy: http://www.mapy.cz/s/R8

—>>> Váš šéf akce – Kivi

Dotazy? Možná jsem na něco zapomněl, a nebo jsem něco nedostatečně osvětlil a nebo Vás něco zajímá, pošlete mi email na: kivi@zeeska.cz