Fotky a reportáž z 50-tky

Účastníci: Kačer, Johny, Ondra D., Řepa, Lišina, Vencl, Martina, Mižu, Klára Janíková, Anička Janíková, Madla, Martin H., Anet K., Terka, Opat, Eva F., Anička, David, Matouš, Kobo, Bareťáček
Ti nejotrlejší z nás se vydali zvládnout každoroční kultovní akci 50-tka. Letos jsme se vydali pokořit Bílé Karpaty. Ubytování jsme měly v chtě Kristýna, která se nalézá ve Filipově údolí kousek od Javorníku nad Veličkou.
V sobotu jsme se vydali na pochod za krásného slunečného počasí.
Trasa: Chata Kristýna -> po žluté na „Kamenné vrata“ -> po modré na Vrbovce,vlak -> po červené až na „Koválovské lúky“ -> po žluté na Vrbovce -> po modré zpět na „Kamenné vrata“ -> po žluté zpět na „Liščí bouda“

Po vydatné chůzi jsme vrátily po čichu k hrnci s gulášem, který teda pekelně bodl! Děkujeme vařícímu týmu (Póól, Řepa, Lišina, Kačer) za vynikající segedínský guláš. S plnými bříšky jsme se vrhly na zpěv, kecání a masáž puchýřů :-D.
Z mého pohledu byla akce výborná. Jsem rád, že se náš sešlo tolik (cca 20 lidí) a za krásné počasí, které taky určitě pomohlo k úspěšnému zdaru akce.

Martin