Zimní táboření 2016

Opět jsme se s partou nadšených zeesáků vydali na tradiční akci zvanou zimní táboření. Tato výprava se odehrává v indiánském duchu na louce u višňového potoka nedaleko Kořence. Myslím, že všichni si každoročně touto akcí připomeneme, že bychom si měly vážit věcí jako ústřední topení, sporák, nezmrzlá voda, teplo na wc a spoustu dalších drobností, které nám připadají jako samozřejmost.

Pokud je vám doma zima, stačí otočit knoflíkem a hle teplo. Je Vám zima v tee-pee? Stačí jít do lesa, donést dřevo, zpracovat dřevo, rozdělat oheň a udržovat ho. Zní to sice hrozně, ale tato akce je velmi romantická a plná kladných zážitků (jinak bychom to přeci nedělali ). Jen si představte, jak venku poletuje sníh, sedíte s přáteli v tee-pee u ohně a hrajete v příjemném teplu na kytaru a klábosíte.

Během dne si vyzkoušíte spoustu dovedností jako střelbu z luku, pečení chleba, vrhání nožů a atd. Další večer můžeme zakončit indiánskou finskou saunou zvanou initipi, kde se pěkně zahřejeme a pak se ochladíme v potůčku. Nádhera ne? Tak i příště se těšíme na všechny děti a rodiče Zeesáků!