Závěrečné slovo k Zimní expedici

Další, v pořadí již 56. Zimní expedice je za námi a tak mi prosím dovolte krátké ohlédnutí za tímto týdnem jarních prázdnin. Rád bych zde moc poděkoval Tomovi Cimrovi, který si pro nás celou expedici připravil, naplánoval a následně i vedl. Takže, Tome, díky za to a doufám, že máš z této Zimní expedice alespoň tak dobrý pocit, jako my ostatní! Dále bych rád poděkoval ostatním vedoucím, kteří si připravili svůj program a právě díky nim nás na expedici čekaly rukodělky, sněžná slepota, pohyb po ledovci a spousta dalších zábavných i poučných programů. Další velký dík patří Řepě, naší zdravotnici, která se o nás skvělě starala na téměř profesionální úrovni :). A v neposlední řadě bych chtěl poděkovat i Vám, dětem. Bez Vás by Zimní expedice vůbec neproběhla. Děkuji Vám za aktivní účast na programech i shovívavost při změnách programů a dalších drobných chyb, kterých se nám ani letos nepodařilo vyvarovat 🙂 .

Dále bych Vám rád připomněl, že vzkazník je stále otevřený a tak si tam můžete přečíst všechny vzkazy pohromadě a když nějaký nový přidáte, budeme moc rádi. Můžete tam napsat své zážitky, pocity i připomínky k Zimní expedici. Vzkazník naleznete zde
Co se týká fotogalerie, tak ta ani pátkem nekončí. Postupně se pokusíme přidat i další zajímavé fotky, které by se Vám mohli líbit. Těšit se můžete třeba na fotky z diskotéky a další fotky z programů, které se mi (resp. na můj foťák) nepodařilo zaznamenat. Těšit se můžete také na video od Vítka a Martina.

Jirka