Stránky 56. Zimní expedice Radhošť

Fotky a články:

Vážení přátelé, blíží se nám 56. Zimní expedice Radhošť a s tím souvisí i spuštění webových stránek k této akci. I v letošním roce Vám budou k dispozici webové stránky, na kterých najdete všechny důležité informace k expedici a nebude chybět ani vzkazník a fotogalerie.

Ti z Vás, kdo sledovali dění na Zimní expedici již loni už asi všechno znají, jen pro připomenutí nastíním, jak to probíhalo loni a pravděpodobně bude probíhat i letos. Tak tedy prostřednictvím webu budete moci posílat své vzkazy účastníkům. A jak jim je budeme předávat? Každý večer redakce Vaše vzkazy zpracuje a spolu s informacemi o počasí, jídelníčku, programu, vtípky, křížovkami a spoustou dalších věcí natiskne do expedičního časopisu, který každý účastník u snídaně dostane!

Dále budou na internetu pravidelně přibývat fotky a reportáže z programu. A pokud byste nás chtěli vidět živě“, tak Vám mohu prozradit, že na sjezdovku vedle hotelu je namířena „web kamera Na této sjezdovce snad budeme lyžovat (pokud bude dostatek sněhu). V případě, že by bylo sněhu málo, budeme pravděpodobně využívat sjezdovku mezi Radhoštěm a Pustevnami, která je vybavena sněžnými děly.

Dále přidávám důležité termíny:
– 7. 3. v 18:15 (pondělí) proběhne v klubovně schůzka s rodiči ohledně Zimní expedice. Tam se dozvíte všechny důležité informace a bude zde možnost i zaplatit.
– 11. 3. v 18:15 (pátek) proběhne v sále kontrolní shromáždění. Tam si necháte své lyže a zavazadla. Autobusem pak pojedeme na lehko jen s malým batůžkem.
– 13. 3. v 9:45 (neděle) odjíždíme z Lužánek na expedici
– 19. 3. v 15:00 (sobota) návrat do Lužánek

Ještě několik odazů:
Stránky Zimní expedice naleznete zde
Webovou kameru ze svahu u hotelu naleznete zde
Pokyny na 56. Zimní expedici Radhošť naleznete zde
Webové stránky hotelu naleznete zde

A na závěr přidávám několik fotek z minulé Zimnní expedice