Akce v Lužánkách

Následující akce ovlivní program našich oddílů v Lužánkách:

V pátek 15.5. proběhne na Lidické setkání pamětníků k 60.výročí otevření dnešního SVČ Lužánky. Prosím uklidit vše v klubovně tak, aby vypadala hezky. Setkání začíná v 17,00 hod. a ZS se jinak netýká.

Od čtvrtka 6. do neděle 7.6. budou v domě jíst, spát a nacvičovat účastníci divadelní akce Brnkání 2009. Opět vše uklidit, zamknout skříňky atd. Oddíl Lesní moudrosti prosím o ukončení schůzky nejpozději v 19,00 hod., aby se pak mohli nastěhovat nocležníci.

Všichni externí pracovníci Lužánek, a tedy i všichni z KV ZS PCV jsou zváni zdarma na Stejkpárty při ukončení školního roku 2008 – 9, a to v úterý 23.6. Opakuji: JSTE ZVÁNI !!! a rádi vás uvidíme.

Od středy 24. do neděle 28.6. bude celý dům pronajat filmařům na 24 hodin denně. Veškerá další činnost se ruší. Naplánujte si tedy schůzky v těchto dnech mimo dům. Věřím, že od 29.6. bude možno připravit věci na LE, uspořádat kontrolák apod. Bylo by dobré domluvit, jestli v pondělí a v úterý těsně před odjezdem starších na LE budou ještě běžné oddílové schůzky nebo budeme už jen připravovat LE.