2. pochod IV. oddílu – 69. LEX Hynčice nad Moravou

Hned ráno, posilnění mléčnou rýží, jsme vyrazili na pochod ve složení: Vojta, Davča, Kuba, Mája, Peťa, Nikča, Káťa, Zuzka, Pája, Káťa a Franta. Po pěti kilometrech jsme dorazili do vesnice Rejchartice, kde jsme si dali oběd a přidal se k nám speciální host. Naše cesta pokračovala na rozhlednu Bukovka s pěkným výhledem na okolní kopce, tam se k nám přidala i Majda. Z kopce jsme seběhli k jeskyňce Skalní krčma, kde jsme postavili naše hamaky, tarpy a stany.

Ráno nás probudil lehký deštík, který se po chvíli změnil v docela silný déšť, a tak jsme co nejrychleji všechno sbalili a vyrazili na mokrou cestu do Velkých Losin. Tam jsme si prohlídli zámek, dali si oběd a zastavili jsme se ve vyhlášené pralinkárně. Všichni jsme si dali něco dobrého a s novou energií pokračovali navštívit Terku a Johnyho s malou Aničkou, kteří nám domluvili prohlídku starého dřevěného kostelíka. Pak už jsme šli jen pár kilometrů až na lesní louku, kde jsme spali.

Poslední den pochodu jsme už jen došli přes pár kravích ohrad a přes pár malých vesnic až do tábora, kde jsme se konečně umyli a vysušili všechny věci.