17., 18. a 19. den – 66. LEX Aueršperk

17. den

Po pochodech bylo nutno se pořádně umýt a vyprat si co nejvíce věcí. Věcí a nás bylo tolik, že tento program zrabral celé dopoledne a i část odpoledne. Zbytek odpoledne jsme hráli hru, kde jsme se opět rozdělili do škol. Po jednotlivcích jsme vybíhali pro suroviny nacházející se v blízkém okolí. Pomocí surovin jsme stavěli města, přičemž naším úkolem bylo i ničení měst jiných škol. Den byl ukončen naším zpěvem.

 

18. den

Dopoledne jsme věnovali zdokonalování našich schopností v jednotlivých odvětvích. Po nich jsme se vrhli na celoodpolední turnaj v karetní zaklínačské hře Gwent. Během uplynulých dnů jsme měli možnost si tyto karty zakoupit a ty lepší z nich i vyhrát. Po večeři nás čekal oddílový program, ve kterém si každý oddíl vyřešil své záležitosti.

 

19. den

Dopolední kurzy proběhly v pořádku. Po obědě nás čekala tzv. vlajkovka. V této hře jsme si museli odnést vlajky škol do lesa na určená území. Úkolem bylo ukrást vlajky ostatních škol, přičemž jsme museli uchránit naši vlastní. Poté nás čekal kontrakt, ve kterém jsme pracovali hodně s elfštinou. Kontrakt vyvrcholil usvědčením jednoho z elfů z vraždy. Večer nás čekalo zapálení pohřební hranice Cosima a následné posílání lodiček po potůčku na jeho počest, protože to byl zakladatel zaklínačského řádu.