Výroční Ples ZS

V sobotu 11. 11. 2023 se konal Výroční ples ZS. Tentokrát jsme jím oslavili již 70. výročí od založení Zeesky! Přípravy probíhaly už od pátku, abychom v sobotu večer mohli v Lužánkách přivítat okolo 150 hostů. Celý ples byl laděn do černé a zlaté barvy, které byly přítomné všude kolem nás – ať už formou balonků, doplňků na stolech či zlatých závěsů ve fotokoutku.
K tanci a poslechu nám hrála kapela Spaziergang a plesem nás provázel moderátor Kivi. Na začátku jsme naslouchali proslovu Matouše jakožto současného vedoucího Zeesky a následně i Mojmíra Kyselky a Jany Urbanové, kteří byli přítomní u samotného zrodu Zeesky.

Pro hosty byl přichystán i venkovní bar a posezení v tee-pee na terase, zavzpomínat na dřívější časy mohli ve vzpomínkové místnosti v Bijásku, kde se promítaly fotky z předchozích let či v naší klubovně č. 13, která v posledních letech prošla rekonstrukcí. Večerem nás také provázela hra „Drink zdarma?“, která spočívala ve splnění drobných úkolů (např. vyfoť se s vedoucím 3. oddílu ve fotokoutku). Na plese samozřejmě nechyběla tombola a kdo vydržel až do půlnoci, dočkal se překvapení ve formě společného zpívání písničky Míle a doprovodu kytar. Přítomným se tak mohly vynořit chvíle, kdy tuto písničku zpívali u táboráků.

Atmosféra, která na plese vládla, byla plná okamžiků setkání se s kamarády, smíchu a dlouhých rozhovorů těch, kteří se viděli i po několika letech. Přátelství, vzpomínky na časy v Zeesce a pospolitost komunity lidí, která se rozhodla věnovat svůj volný čas turistice, přírodě a práci s dětmi, byla všudypřítomná.

Za organizátory můžeme říct, že jsme moc rádi, že na ples dorazilo tolik hostů a věříme, že si večer náležitě užili. Tak za 5 let znovu!

Pro zájemce jsou fotky rovněž k dispozici ke stažení přímo na google disku.

Pokud by vám přišlo fotek málo, můžete nahlédnout i do fotek od Boba zde

Fotokoutek: