Výjezd Rady 2012

Na výjezd Rady jsme vyrazili hlavně vymýšlet a řešit vše, co se týká Rady. Nakonec se ale akce stala spíš odpočinkovou a herní záležitostí, což, jak jsme se shodli, vlastně nebylo vůbec na škodu.
Poté, co členové Rady prokázali svou samostatnost a dopravili se podle několika indicií na nádraží v České, vyrazili jsme dvěma auty směr Tábor, abychom strávili víkend na místě, kam už za chvíli pojedeme taky na Letní expedici. Louku jsme si pořádně prohlídli až v sobotu ráno, protože páteční příjezd byl už za tmy. O to dobrodružnější byla ale večerní stavba zubříků a o to pozoruhodnější bylo jejich architektonické provedení.
Během soboty a neděle jsme pokračovali v herním duchu, vyzkoušeli si zvládání nezvladatelných dětí, udělali si Vánoce a vybojovali zpět své ztracené spacáky. Chvíli jsme si našli i na dumání nad Dnem bez vedoucích a dalšími radními záležitostmi.
I když nám počasí chvílemi nepřálo, podařilo se nám nakonec stihnout skoro vše z toho, co jsme plánovali. Hezky ohněm navonění a plní herních, kulinářských i tábornických zážitků jsme se v neděli vrátili zase do brněnské reality.