Středa, 58. ZEX Rokytnice n. Jizerou

Středa je tradičně odpočinkový den a tak se posunul i budíček na 8:30. Pomalu jsme se nasnídali, nachystali si věci a nastoupili do autobusu, který nás odvezl k aquaparku. Celý natěšení jsme se rychle převlíkli do plavek a hurá do bazénu. Tam na nás čekaly 4 tobogany, 2 sauny, 2 vířivky a mnoho dalších atrakcí. Díky tomu nám dvě hodiny uběhly jako nic a už jsme museli z vody ven. Následoval oběd a autobusem jsme odjeli zase zpátky do Rokytnice. Tam jsme dostali rozchod, aby si děti mohly koupit pohledy, známky, upomínkové předměty …a taky spoustu sladkostí.

Následovala hodinka osobního volna, teplá polévka a pak přišel večerní program. Ten dnes nachystal Martin Tomášek a tak jsme po týmech tvořili komiksy. Každý tým dostal velký papír A1 tužky, několik papírů A4 pro náčrty a tvořil komiksy. Některé byly velmi nápadité a vtipné :). Po programu byla ještě druhá dobrovolná večeře pro hladovce, chvíle volna a večerka.

Zase nám tu napadl další sníh a tak už tu máme sněhu opravdu hromady. Díky tomu bude čtvrteční lyžování ještě lepší, než kdy dřív :)). Tak už se moooc těšíme.