Shrnutí 57. Zimní Expedice

Tak tedy máme za sebou letošní Zimní expedici. Jak jste si možná na webu všimli, konala se v podhůří Krkonoš, v městečku Vysoké nad Jizerou. Na počasí jsme měli štěstí a tak doufám, že všichni zúčastnění si akci náležitě užili, no a ti co s námi nejeli, aspoň trochu litují a příští rok to jistě napraví.

Jako vždy i letos bylo hlavní náplní lyžování či prknaření a k tomu nás provázela programem celoexpediční hra Yukon Quest aneb velké závody psích spřežení. Ve středu nechyběl ani klasický výlet do bazénu, tentokrát do aquaparku Liberec.

Letošní expedice byla lehce netradiční a to díky ubytování. Hlavní změnou oproti několika předešlým ročníkům bylo, že jsme si sami vařili (a to výborně:).

Co jsme dělali každý den a k tomu i porce fotek jsou zde na webu v jednotlivých článcích, takže když budete chtít, najdete tu celkem obsáhlý článek z kteréhokoliv dne expedice.

Sešlo se nás letos opravdu hodně. Jsem rád, že jste s námi jeli a doufám, že se vám celá expedice líbila a že se nás na ní příští rok sejde třeba i o trochu víc.

vedoucí Zimní expedice
Ondra Daněk
————————————–
Fotky a články: