Průběžné informace

Z důvodu přetrvávajícího nouzového stavu je naše činnost stále přerušená a těžko se nám plánují akce do budoucna. Rádi bychom Vás ale i tak informovali o všech změnách v operativním plánu.

 

Setonův závod (25.4.) je již zrušen, stejně tak RESET, co měl proběhnout na začátku června. Květnový pochod (8-10.5.) se ruší také. Stále připravujeme Vodu ZS (12-14.6.), snad díky červnovému termínu bude možné ji uskutečnit. Oddílové schůzky začnou hned, jak to bude umožněno.

 

Velmi doufáme, že Letní expedice bude moct proběhnout v plánovaném termínu. Pokud by to však nebylo možné, rádi bychom poskytli alternativu v podobě nějakého kratšího termínu v srpnu (bylo-li by to možné alespoň takto). Vše ovšem závisí na těžko odhadnutelných rozhodnutích vlády. Situaci pečlivě sledujeme a dali bychom Vám včas vědět.

 

Ocenili bychom, kdybyste nám napsali, zda by se Vaše děti zúčastnily Květnového pochodu a Vody, kdyby tyto akce mohly proběhnout. Rovněž nám prosím dejte nezávazně vědět o účasti na Letní expedici a zda byste případně uvítali nějakou variantu v srpnu. 

 

Kolektiv vedoucích ZS