Předsněm (3. oddíl)

Jak jistě všichni víte, Brno se stalo hostitelem jedné z nejváženější fashion události – Brno Fashion Show! A kde se nachází nejlepší designéři a oděvní revolucionáři? No přece u nás ve třetím oddíle.

Sešli jsme se tedy v sobotu odpoledne, abychom se mohli seznámit s našimi modely, pro které jsme pak následně vybírali outfity. Dva týmy oděvních designerů, dva modelové a nekonečně mnoho možností nás čekalo v jednom z brněnských secondhandů – mottem naší fashion show byla udržitelnost a myšlenka, že současný oděvní a textilní průmysl už vyprodukoval nadbytek oblečení, a bylo by tedy vhodné světu (a našim dětem) ukázat, že skvělý outfit se dá vybrat i z oblečení z druhé ruky. Po

konzultacích s modely a s největšími legendami módního světa, vybraly děti-designéři finální outfity. Následoval přesun na místo samotné události, kde měly týmy s modely čas na večeři. Nastal čas pro poradu, kde se týmy dohodly, jak budou outfity a modely prezentovat. Na profesionálně nasvícené runwayi na Údolní týmy představily svoje outfity, příběh, který je provázel, a samotné modely. Organizátoři byli se show spokojeni, takže první Brno Fashion Show sklidila úspěch na poli módních přehlídek. Aby všichni měli dostatek energie na vymýšlení budoucích kousků, šlo se po náročném večeru na kutě.