Olympiáda – 2 úkoly již máme za sebou

Před necelým měsícem skončil rok 2012 a s ním první 2 úkoly pro naše reprezentační týmy.

Listopadový úkol, výrobu své vlajky, splnily všechny oddíly. Přestože jsou všechny vlajky krásné a unikátní, dle pravidel musela porota MOV rozhodnout o pořadí jednotlivých kontinentů. A určit správné pořadí nádherných vlajek nebylo vůbec jednoduché. Dle tohoto pořadí obdržely jednotlivé týmy finanční odměny na pořízení autobusu.

Listopadové snažení skončilo následovně:
1. místo – Amerika (odměna 3000,-)
2. místo – Austrálie (2500,-)
3. místo – Evropa (2000,-)
4. místo – Afrika (1500,-)
5. místo – Asie (1000,-).

Druhým, prosincovým úkolem, byla skladba hymny. Jednotlivé hymny (ve formě videí) si můžete poslechnout na facebooku Zeesky (https://www.facebook.com/zeeska).
Pořadí jednotlivých kontinentů (dílčí za prosinec):
1. místo – Asie (odměna 3000,-)
2. místo – Amerika (2500,-)
3. místo – Evropa (2000,-)
4. místo – Austrálie (1500,-)
Afrika bohužel nesplnila svůj prosincový úkol v daném termínu, a tudíž nemá nárok na finanční odměnu za tento úkol.
MOV se rozhodl udělit zvláštní odměnu 500,- Americe, Asii a Evropě za poskytnutí textu hymny (texty najdete v příloze tohoto článku).

Naším lednovým úkolem je vydat se na jedné ze schůzek na kluziště (a zde pořídit fotku, abychom měli nějaký záznam). Také můžete napsat článek na vaše oddílové stránky (i s fotkami), za které lze získat nějaký bonus (kromě odměny za splnění úkolu). Podmínkou je, že článek musí napsat sportovec mladší 15 let.

Za obdržené finance, které jsme vám připsali na vaše účty, si již můžete kupovat součásti autobusu, který vás na začátku července dopraví na olympiádu. 😉

Za mezinárodní olympijský výbor
Martin Vašek

——–

Přílohy: