Jarní 5Otka -Reportáž a fotky

Úspěch!!! Jarní 5Otka úspěšně zdolána!!
Rád bych Vám povyprávěl pravdivou povídku o skupině odvážných jedinců, takže se pohodlně usaďte a poslouchejte (čtěte).

Úvod:
Celý příběh se odehrává na území Českomoravské vrchoviny. Tito odvážlivci se rozhodly vybudovat si základní tábor v chalupě v obci Čtyři dvory (děkujeme za možnost pobytu rodině Cimrových).

Pátek:
V pátek večer se sešly u ohýnku a buřtíků s dobrou náladou a švitořily jak drbny na pavlači. Nesmíme zapomenout, že bylo 31.4 – tudíž pálení čarodějnic. Ve skupině se dlouho hlasovalo, zda upálit či ne, ale nakonec dámská posádka přežila. Tak alespoň upálily ty špekáčky. Místní hasiči se nenechaly zahanbit a udělaly pořádnou vatru za vesnicí, oproti níž jsou táboráky chudí bráchové.

Sobota:
Budíček!!! Na hodinkách 6:00. Prší. Odchod se odkládá na neurčito. 8:00 neprší. Vyrážíme.
I přes ranní pesimistickou náladu při pohledu na kaluže a zatažené nebe se rozešly a postupem času se zvedala i morálka. Přes všechny obavy nakonec nepršelo a bylo příjemné osvěžující počasí. Na oběd to jistila čočková polévka v hospůdce Štěpánov (ujito 25km) a hurá dále. Tento rok ušlo 50Km 99% účastníků, což mile překvapilo. K večeři jsme snědli spoustu VÝBORNÉHO SEGEDÝNSKÉHO GULÁŠE (z Pólovi kuchyně) a postupně odpadaly do spacáků a po odzvonění půlnoci byly všichni tuzí jak kuře z mrazáku.
a) Trasa: Čtyři dvory-Tasovice-Ploník-Černovice-Nedvědice koupaliště-Štepánov-Zubštejn-Vír-Malé Tresné-Olešnice-Čtyři dvory
b) Účastníci: Kačer, Martin, Kobo, Řepa, Plivník, Peťa, Sojka, Bareťáček, Verča, Honza C.,Mižu, Madla, Klárka J., Anička J., Filozof, Marťa.

Neděle:
Kam se honit? Vstávalo se v příjemných 9 hodin a posnídal se gulášek :-). Po úklidu a samozřejmě nějaké té rozpravě se začali účastníci odebírat zpět do svých děr ve městech. To je vše. Snad pojedeš příště s námi.

Přílohy: