50-tka 2012

Úspěšně jsme absolvovali letošní padesátku v počtu 14 osob. Letos na akci byli: Anička, Kačer, Opat, Johny, Štefka, Honzík (+ jeho Vlčata), Franta, Radka, Martin H., Anet, Ivan, Hanka, Ondra, Kobo. Letos se nám trasa maličko protáhla a místo 35 KM se šlo cca 48KM a delší verze byla 60KM.
V pátek večer jsme poseděli u krbu s kytarou a šli brzy spát, abychom v sobotu mohly ráno vyrazit na trasu už v 7:30. Celou sobotu panovala uvolněná a příjemná atmosféra, při které se nádherně šlapalo. Po úspěšném zdolání cesty nás čekal vysněný guláš s pitím.
Akci přežili všichni účastníci a myslím, že všichni byly spokojení se svými výkony. Počasí nám také přálo a bylo celou dobu nádherně. Rád bych poděkoval všem zúčastněným a těším se na Vás příští rok!

Martin

Trasa pro rok 2012 byla:
Okruh 50 KM
Start na základně Severka (Buchlovice – Trnávky) -> sejdeme na zelenou a po zelené až do obce Osvětimany -> po žluté na Cimburk -> po zelená na Střílecký hrad -> po modré na rozcestník Vlčák -> po červené na chatu Bunč -> po zelené až k rozcestníku Pod Břesteckou skálou -> po červené k rozcestníku Pod Holým kopcem a zpět po zelené na základnu.
Okruh 35 KM
Trasa stejná až po rozcestník Vlčák. Dále po červené až k rozcestníku Buchlov, Hájenka a zpět po zelené na základnu.