5. Den 70. ZEX Krkonoše

Dnes jsme jako vždy vstali, nasnídali se a vyrazili na svah. Sychravé počasí se během dne změnilo v krásný a slunný den. Byly vidět Trosky, Bezděz i Ještěd. Po návratu jsme vyrazili na severní pól. Cesta byla však nebezpečná, protože jsme byli pronásledováni yettim. Když jsme dobyli severní pól, všimli jsme si, že tam je zamrzlá polární skupina. Jakmile jsme je rozmrazili, zjistili jsme, že se zmrazili před rokem s vědomím, že je někdo rozmrazí až za 100 let. Poté, co se dozvěděli tuto zprávu, odešli znovu ulehnout k dlouhému spánku. My jsme se vrátili zpátky na ubytování a ulehli ke spánku také.