Ranní příprava už byla rychlá, oblečeni na svah jsme se nasnídali a vyrazili. Přes den nasněžily 4 cm sněhu, a tak bylo lyžování ještě lepší. Po obědě, který nám zabalila paní kuchařka, jsme se znovu vydali na svah. Když jsme dorazili na ubytování, byli jsme svědky výhry Česka nad Dány. Večer jsme se dozvěděli, že nám (polárníkům) zmizely zásoby jídla na cestu, a tak jsme museli vyrazit na lov. Jediní, koho jsme potkali na našem dobrodružství, byli medvědi. Lov byl dlouhý, vyčerpávající, ale vydařený. Spokojeně jsme šli spát s myšlenkami na relaxační den.