24.9.2011 – Výlet na kolech (fotky+reportáž)

Dnes jsme se vydali na společný výlet na kolech pod vedením Koba a rád bych Vám teď pověděl pravdivý příběh, jak to vlastně bylo. Celé této záhady se účastnili tito hrdinové: Franta, Šimon, Káťa, Kivi, Anička, Vojta, Bára, Vítek, Ondra, Kobo, Peťa a já.
Ráno jsme se sešli u Ronda a zjistili, že se na nás usmívá sluníčko a tento den vypadá slibně. Tentokráte jsme se pustili do objevování míst na jih od Brna a vypravili jsme se po cyklostezce směr Olympie a dále. Naší domorodí průvodci však znali cesty, kde nejezdily auta a tak jsme se moc cyklostezky ani nedrželi :-D. Celá trasa vypadala asi takto:
Brno -> Rajhradice -> Opatovice -> Blučina -> Židlochovice -> Žabčice -> Vranovice -> Hrušovany u Brna -> Vojkovice -> (Někteří zpět Brno). Celková déka trasy: 1. skupina 55 km ; 2. skupina cca 80 km

Mě se výlet strašně líbil a rád bych všem, co se ho zúčastnili, vyjádřil obdiv, jelikož jim to šlo moc hezky :-). Prosím nelekejte se posledních černobílých fotek, ale navštívili jsme zamořenou oblast „žabanty“ a byli uklováni do němoty.