< prosinec 2018 >
Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

 

Číslo JMÉNO A PŘÍJMENÍ Přezdívka Vlastivědná (členská) práce Schváleno Oddíl
487 PAVEL KRBUŠEK Pája Základy obsluhy osobnícho počítače 2018 - LEX Aueršperk Lesní moudrosti
486 ADAM JELÍNEK Kaplan Vikingové 2017 - Sněm ZS Lesní moudrosti
485 ANDREA HAVRÁNKOVÁ Anďa Sportovní gymnastika  2017 - LEX Měcholupy Lesní moudrosti
484 MARIE NEŠPOROVÁ Máša Herectví 2017 - LEX Měcholupy Ochrany přírody
483 TOBIAS FILOUŠ Lachtan Vojenské letectvo 2016 - Sněm ZS Kulturní historie
482 RICHARD MUSIL   Hrad Pernštejn jako zrcadlo dějin rodu Pernštejnů 2016 - LEX Pulkov Kulturní historie
481 VOJTĚCH HYNŠT Karel BOOM BAP v ČR 2016 - LEX Pulkov Ochrany přírody
480 JAN MALÝ   Jablka 2016 - LEX Pulkov Života v přírodě
479 KATEŘINA MALÁ   Svatý Jan pod Skalou 2016 - LEX Pulkov Života v přírodě
478 ONDŘEJ BRÝDL   Čaj 2015 - LEX Lomy Života v přírodě
477 ANNA ŠTEFANOVÁ   Josef Mengele - lékařské pokusy na lidech 2015 - LEX Lomy Ochrany přírody
476 ONDŘEJ HYNŠT Džasťa Graffiti 2015 - Sněm Ochrany přírody
475 ONDŘEJ FADRHONC   Tanec 2015 - Sněm Ochrany přírody
474 DAVID HOTÁREK Dave Dějiny umění 2015 - LEX Lomy Ochrany přírody
473 ANNA STRATILOVÁ   Historické památky města Brna 2015 - LEX Lomy Kulturní historie
472 ELIŠKA JANDOVÁ   Čokoláda 2015 - LEX Lomy Kulturní historie
471 MARKÉTA ROKYTOVÁ Makyša Historie farmacie 2014 - LEX Mýto Života v přírodě
470 VERONICA VÍTOVÁ     2014 - LEX Mýto Života v přírodě
469 SIMONA DUBOVÁ   Fotografie 2014 - LEX Mýto Života v přírodě
468 ZDENĚK BRÝDL   Vývoj zbraní ve středověku 2013 - Sněm Lesní moudrosti
467 ANIČKA NEŠPOROVÁ   Synchronizované plavání  2013 - LEX Kanclíř Ochrany přírody
466 GÁBINA MACÍKOVÁ   Jeseníky - naučné stezky 2013 - Sněm Ochrany přírody
465 MAGDALENA MITÁČKOVÁ Majda Bojové umění 2013 - Sněm Lesní moudrosti
464 VERONIKA LEŠČINSKÁ   Papír a papírové výrobky 2013 - LEX Kanclíř Života v přírodě
463 VOJTĚCH ŠVÁBENSKÝ Vlasáč Čarodějnické procesy na Velkolosinském panství 2013 - LEX Kanclíř Života v přírodě
462 ZUZANA URBANOVÁ Old Shatterhand Horňácko 2013 - LEX Kanclíř Života v přírodě
461 JAN FENCL Klíště Florbal 2013 - LEX Kanclíř Lesní moudrosti
460 KATEŘINA MITTNEROVÁ   Středověké hrady 2013 - LEX Kanclíř Lesní moudrosti
459 FRANTIŠEK URBAN   Křtinské a Josefovské údolí 2012 - LEX Chotčiny Lesní moudrosti
458 LENKA ZEMANOVÁ   Sokol 2012 - LEX Chotčiny Ochrany přírody
457 ŠIMON ANDRSEK   Box a jeho varianty 2011 - Sněm Kulturní historie
456 PETRA KOLÁČKOVÁ   Hasiči 2011 - LEX Milevo Kulturní historie
455 ZUZANA NEČASOVÁ Velbloud Šifry 2011 - LEX Milevo Kulturní historie
454 JAN ŠVÁBENSKÝ Johny Tramping 2010 - LEX Lipnice Života v přírodě
453 BARBORA KLIMENTOVÁ   Koně 2010 - LEX Lipnice Kulturní historie
452 MARTIN TOMÁŠEK   DO Ivanovice n. Hané 2010 - Sněm Ochrany přírody
451 MATOUŠ PROCHÁZKA   Armáda české republiky 2009 - Sněm ZS Ochrany přírody
450 PETRA VAŠKOVÁ   Lehká atletika 2009 - Sněm ZS Kulturní historie
449 ONDRA NEČAS Čahoun Baseball 2008 - Sněm ZS Lesní moudrosti
448 ONDRA DANĚK   Adršpašsko-Teplické skály 2008 - LEX Lipnice Ochrany přírody
447 TEREZA JANÍČKOVÁ   Potápění 2008 - LEX Lipnice Lesní moudrosti
446 JAN MITTNER Honzík Hokejbal 2008 - Sněm ZS Lesní moudrosti
445 ROMAN HRUŠKA Kivi Využití multimédií v ZS 2006 - LEX Milevo Lesní moudrosti
444 MARTIN VAŠEK   DPMB a IDSJMK 2006 - Sněm ZS Kulturní historie
443 TOMÁŠ CIMR   Dakotové 2006 - LEX Milevo Lesní moudrosti
442 RADKA FRITZOVÁ   Slovinsko - Julské Alpy 2006 - LEX Milevo Ochrany přírody
441 LUCIE ŠTEFANOVÁ Štefka Hanušovice 2006 - LEX Milevo Ochrany přírody
440 DENIS ZELENKA Sojka Den D 2005 Lesní moudrosti
439 JAKUB ZÁMORAVEC   Zbraně z 2. světové a po 2005 Lesní moudrosti
438 JIŘÍ MIČÁNEK Drak Jeskyně v Moravském krasu 21.07.2005 Kulturní historie
437 JAN CIMR   Vývoj opevnění hradů a pevností na našem území 21.07.2005 Lesní moudrosti
436 RENATA KALOVÁ Homér Výzkumy 21.11.2004 Lesní moudrosti
435 TOMÁŠ VENCLÍČEK Vencl Pivovar Starobrno 2004 Ochrany přírody
434 ALENA NEKVAPILOVÁ Ája Rakovina 22.07.2004 Ochrany přírody
433 MARKÉTA NEŠPOROVÁ   Holocaust 22.07.2004 Ochrany přírody
432 FILIP MIČÁNEK   Nejkrásnější turistické oblasti ČR 17.09.2003 Kulturní historie
431 MARTIN HLAVOŇ   Opevnění města Brna 17.09.2003 Kulturní historie
430 ADAM KREJČÍ   Rybaření 13.07.2003 Ochrany přírody
429 LUCIE KLIMENTOVÁ   Souhvězdí 23.06.2003 Kulturní historie
428 IVA PŘICHYSTALOVÁ   Plavání 13.07.2003 Lesní moudrosti
427 ANNA NOVOTNÁ Kocour Léčivé rostliny 13.07.2003 Lesní moudrosti
426 RENATA VÁLKOVÁ   Kostel sv. Jakuba 11.11.2002 Kulturní historie
425 PAVLA KREJČÍ   Historie krasobruslení 19.06.2002 Ochrany přírody
424 DANA VONDRÁKOVÁ   Činčila 19.06.2002 Kulturní historie
423 IVANA ŠPIŘÍKOVÁ Ivka Genetika 19.06.2002 Ochrany přírody
422 JANA NEKVAPILOVÁ Mája Hvězdy 06.11.2001 Ochrany přírody
421 ALEŠ ONDRÁČEK   Po cestách železných 06.11.2001 Ochrany přírody
420 RADEK DANÍČEK   Brněnské ZOO 20.07.2001 Lesní moudrosti
419 MARTIN VORÁČ   Města v UNESCO – Telč a Kroměříž 20.07.2001 Kulturní historie
418 MARKÉTA TULISOVÁ Pimpa Kytovci 30.12.2000 Života v přírodě
417 MICHAL JAŠEK Majky Vesmír 05.10.2000 Kulturní historie
416 TEREZA BARTŮŇKOVÁ   Černovice 05.10.2000 Života v přírodě
415 TOMÁŠ SEKANINA Tom Vltava 21.07.2000 Kulturní historie
414 TOMÁŠ NEKOVÁŘ Sáhib Historie a současnost muzeí v přírodě 21.07.2000 Kulturní historie
413 JAN TOMEČEK Ježek Spišský hrad 01.09.1998 Lesní moudrosti
412 JAKUB HORÁK   Formule 01.09.1998 Lesní moudrosti
411 JIŘÍ RUDÝ   Ryby 21.07.1998 Lesní moudrosti
410 PETRA NEKOVÁŘOVÁ   Jan Santini – působení na Žďársku 21.07.1998 Tis
409 LENKA TROJANOVÁ Uáá* Třebíčské betlémy 27.07.1998 Života v přírodě
408 ZUZANA TULISOVÁ Píšťalka Hlodavci 01.07.1998 Tis
407 KATKA TRNKOVÁ Hračka Ivančice 01.07.1997 Tis
406 MICHAELA MARKOVÁ   Polešovice a okolí 01.07.1997 Tis
405 ALICE NAVRÁTILOVÁ   Kočky 01.07.1997 Ochrany přírody
404 ALICE AUDYOVÁ Audy Včely 01.07.1997 Ochrany přírody
403 VERONIKA ZLATÁ   Kostel sv. Jakuba 01.07.1997 Ochrany přírody
402 ELIŠKA KOVÁŘOVÁ   Psi 01.07.1997 Ochrany přírody
401 KATEŘINA URBANOVÁ Káčula Naše lesy 01.07.1997 Tis
400 JAN RUDÝ   Zámek Vranov nad Dyjí 01.01.1997 Lesní moudrosti
399 KAMILA OLEŠOVSKÁ Nancy Řečkovice 09.11.1996  
398 IVA TRNKOVÁ   Brněnská přehrada a okolí 09.11.1996  
397 JANA VRBKOVÁ Tuleň Pes a jeho svět 08.11.1996  
396 JAKUB ANTONICKÝ Piskoř Údolí říčky 27.10.1996  
395 JAN KUBÍN Plivník Technické muzeum v Brně 19.07.1996  
394 JAKUB ČERNÝ Slon Člověk pod vodou 12.07.1996  
393 MICHAL JANÍK Mižu Špilberk 12.07.1996  
392 IVA RACLAVSKÁ Peggy Chráněná příroda 12.07.1996  
391 ZUZANA VRBKOVÁ   Rajnochovice 18.06.1996  
390 JAN KAČER Kačer Z historie brněnského pohostinství 01.07.1995  
389 JAN KOVAŘÍK Baty Pokojové rostliny 01.07.1995  
388 JAN MATUŠKA Matu Husité a spol. 01.07.1995  
387 ADAM ŠMÍD   Plumlovský zámek 22.07.1994  
386 JAN STUDNIČKA Studňa Historie města Čáslavi 22.07.1994  
385 KRISTÝNA TROJANOVÁ Krisa Krásy Vysokých Popovic 22.07.1994  
384 GUSTAV ZLATÝ   Tvůrci hrobů egyptských králů 22.07.1994  
383 MAREK HOLÝ Klerenc Máme doma zvíře 22.07.1994  
382 JAN ŠKAMPA Bareťák Technický vývoj lodi 22.07.1994  
381 OLGA NAVRÁTILOVÁ   Schwartzův dům a Kleinův palác 01.01.1994  
380 JANA BOŽKOVÁ   Brněnská zoologická zahrada 01.01.1994  
379 MARTIN VIŠČOR   Pasohlávky 06.11.1993  
378 KATEŘINA TROJANOVÁ Kačaba Zřícenina Rokštejn 06.11.1993  
377 RADIM VALENČÍK   Tábornické dovednosti 06.11.1993  
376 TOMÁŠ NOVOTNÝ Pípě Heraldika 01.01.1993  
375 BARBORA ŠMÍDOVÁ   Předklášteří u Tišnova 02.11.1992  
374 MARTIN KUBÍN   Zámek kroměříž 01.07.1992  
373 DITA KLÍMOVÁ   39. LE Valaská Belá 28.10.1991  
372 ZDENĚK FORET   Modřice 19.07.1991  
371 TOMÁŠ MRKOS Gleška Ohně 19.07.1991  
370 IVA GRUNTOVÁ   Koně 20.07.1990  
369 KATEŘINA ŠUDÁKOVÁ Kašutka Znojmo 26.06.1990  
368 MICHAL TREPEŠ Pařez Moravský kras 26.06.1990  
367 JIŘÍ ŠAŠEK   Morče a jeho chov 19.07.1989  
366 PETR BOŽEK   Vlastivědná práce o počítačích 19.07.1989  
365 ZDENĚK BRUZL   Brno – proměny města 05.11.1988  
364 JITKA DANIELOVÁ Kuře Památky Vranovské přehrady 05.11.1988  
363 PETR BARTOŠ Petroš Akvarijní ryby 23.07.1988  
362 JAN DANIEL Modrák Ivančický viadukt 22.07.1988  
361 PETR ŠENK Šnek Hluboké Mašůvky 22.07.1988  
360 ALEŠ MARKYTÁN   Ptáci 22.07.1988  
359 TEREZA PAVLINCOVÁ   Květiny u Vrbovce 22.07.1988  
358 HANA VYKOUKALOVÁ   Chráněné lokality v Brně 22.07.1988  
357 BOHDAN FARNÍK   Krkonoše 17.07.1987  
356 DAVID GROSS McKeller Loucký mlýn 17.07.1987  
355 RENATA ŘEŘUCHOVÁ   Rostliny našich polí a luk 17.07.1987  
354 LUCIE MATULÍKOVÁ Sirka 2 Koření 17.07.1987  
353 LUCIE PAVLÍČKOVÁ   CHKO Pálava 17.07.1987  
352 MARTIN ŘÍHA Makatek Železnice 17.07.1987  
351 MICHAL JANOŠKA Bráška Chráněné rostliny 09.05.1987  
350 JANA BADINOVÁ   Moravský krumlov 09.05.1987  
349 MICHAL POHL   Babice 09.05.1987  
348 MAREK PILAŘ Titádo Rosicko-brněnská dráha 09.05.1987  
347 JIŘÍ NOVOTNÝ Topol Poštovní holubi 09.05.1987  
346 RUDOLF JURIŠICA   Zpracovaný vlastivědný výzkum II. oddílu ze 34. LE 09.05.1987  
345 MARTIN SMÉKAL   Technické muzeum 09.05.1987  
344 LUKÁŠ SMÉKAL   Brněnské klima 09.05.1987  
343 LENKA ŠTĚPÁNKOVÁ   Jizerské hory 09.05.1987  
342 INGRID WALTEROVÁ Dingo Stará radnice 09.05.1987  
341 JARMILA VÍTKOVÁ Mako MHD v Brně 19.07.1986  
340 HANA KOMÁRKOVÁ Mahana Vranov u Brna 19.07.1986  
339 PAVLA JIRÁSKOVÁ   CHKO Jeseníky 19.07.1986  
338 ROMAN MAŠIJA Plachťák Vážany nad Litavou 26.06.1986  
337 JIŘÍ STUDENÝ Mamutík Konečné tramvají 26.06.1986  
336 MARTIN VALÍČEK   Špilberk 01.01.1986  
335 ŠÁRKA JANOŠKOVÁ Ediska Prvohory 01.01.1986  
334 DAVID KLÍMA   Rumunsko 02.11.1985  
333 PETRA TOMÁŠKOVÁ   Souhvězdí 20.07.1985  
332 LIBOR PLEVAČ   Vysoké Tatry 20.07.1985  
331 HANA FUČÍKOVÁ Opice Románský sloh, gotika a renesance 20.07.1985  
330 ZUZANA ŠTĚPÁNKOVÁ   Nejstarší dějiny obce Lelekovice 01.01.1985  
329 VÁCLAVA ŠVEJKOVSKÁ Vašek Dějiny Rožňavy 11.11.1984  
328 IVO VEJROSTA Dáreček Česká Výskytná 11.11.1984  
327 VLASTA TIŠNOVSKÁ   Včela medonosná 11.11.1984  
326 DANUŠE VÍTKOVÁ Kokša Kostel sv. Mořice v Kroměříži 11.11.1984  
325 ŠTĚPÁNKA JEŘÁBKOVÁ   Malá Fatra 30.01.1984  
324 HANA ZAHÁLKOVÁ   Dolní Kounice 29.10.1983  
323 LEV HOLÝ Clerenc Secese 22.07.1983  
322 PROKOP VESELÝ Viktor Kočička Rok na rybníku 22.07.1983  
321 PAVEL SUSS Tučib Fotografické triky a techniky 01.01.1983  
320 RENATA VÝMOLOVÁ   Listy 01.01.1983  
319 IVA FLEISCHLINGEROVÁ Flaška Hmyz 30.10.1982  
318 MARCELA HANDLOVÁ   Byliny Kozinků a okolí 30.10.1982  
317 EVA TOMAŠTÍKOVÁ   Královopolská strojírna 30.10.1982 Ochrany přírody
316 RADKA HEJMALOVÁ   Kostel sv. Tomáše 30.10.1982 Ochrany přírody
315 JIŘÍ ŠIMÁČEK   Slavkov 1805 30.10.1982 Ochrany přírody
314 LENKA PILNÁ   Pernštejn 30.10.1982 Ochrany přírody
313 KATKA ŘÍHOVÁ   Muzea Jihomoravského kraje 30.10.1982 Kulturní historie
312 PAVEL ŠIKRAL   Pamětní desky v Brně 30.10.1982 Kulturní historie
311 LUDMILA VYKOUKALOVÁ   Kostel v Doubravníku 24.07.1988 Kulturní historie
310 HANA STODŮLKOVÁ Ája Luční květiny 25.12.1981 Člen KV (Obzor)
309 JAROSLAV TREPEŠ Jarisek Český Šternberk 25.10.1981 Lesní moudrosti
308 ROMANA KYSELKOVÁ   Špalíček 25.10.1981 Kulturní historie
307 JOSEF JEŘÁBEK   Způsob života a stará architektura na Oravě 25.10.1981 Lesní moudrosti
306 JAN ŠTINGL   Stará radnice 06.04.1981 Kulturní historie
305 TOMÁŠ KÁŃA   Ivančice 06.04.1981 Kulturní historie
304 TOMÁŠ HORKÝ Gogo Hrad Cimburk 01.11.1980 Kulturní historie
303 SYLVA ŠIKRALOVÁ   Květiny kvetoucí koncem května v lomu za Obřanami 01.11.1980 Lesní moudrosti
302 KATEŘINA DĚDKOVÁ   Kůry stromů v Lužánkách 01.11.1980 Lesní moudrosti
301 PETR VITOUCH   Telč 01.11.1980 Kulturní historie
300 IVANA BURKOVÁ   Trávy 01.11.1980 Lesní moudrosti
299 LENKA MRŃOUSOVÁ   Koniklece 01.11.1980 Lesní moudrosti
298 PAVLÍNA TOMÁŠKOVÁ   Houby XXVII. LE 01.11.1980 Lesní moudrosti
297 RADKA TAUŠOVÁ   Renesance v Brně 20.07.1979 Kulturní historie
296 MIROSLAV ONDRÁČEK   Brouci 20.07.1979 Lesní moudrosti
295 RADEK HERMAN   Minerály 20.07.1979 Lesní moudrosti
294 OLGA SUCHÁNKOVÁ     20.07.1979 Kulturní historie
293 MICHAL PATRÁK   Slavné bitvy okolí Brna 16.04.1979 Kulturní historie
292 PETR STANĚK   Památky v Brně 03.11.1978 Kulturní historie
291 MAREK DVOŘÁK Keyam Kraj Vítězslava Nezvala 12.06.1978 Kulturní historie
290 VÍTEK URBAN Quido Dominikánský kostel v Brně 29.05.1978 Kulturní historie
289 PAVEL ŽAMPA   Běžní živočichové 29.05.1978 Života v přírodě
288 IVA VITANOVSKÁ Králík Houby 05.11.1977 Života v přírodě
287 PETR STEINHAUSER Čuta Brouci 05.11.1977 Ochrany přírody
286 JIŘÍ BLAHYNKA   Nerosty 05.11.1977 Ochrany přírody
285 RADEK SVOBODA Ludva Ptáci 05.11.1977 Ochrany přírody
284 GUSTAV PROKOP   Mineralogie 05.11.1977 Lesní moudrosti
283 HELENA VALÍČKOVÁ   Běžné houby 05.11.1977 Lesní moudrosti
282 JAN SVOBODA Ježek Moravský kras   Lesní moudrosti
281 JITKA BURKOVÁ Sova Trávy   Lesní moudrosti
280 ZORA POSPÍŠILOVÁ   Stránská skála   Ochrany přírody
279 EVA CHLOUPKOVÁ   Pozorování rostlin   Ochrany přírody
278 JANA STAŇKOVÁ   Chráněné rostliny   Ochrany přírody
277 ROMAN LUSTIG Andílek Erby obecně 06.12.1976 Kulturní historie
276 VLADIMÍR VYKOUKAL   Brněnské knihovny 06.12.1976 Kulturní historie
275 JITKA MUSILOVÁ Kafka Denní motýli XXIV. LE 06.12.1976 Ochrany přírody
274 IVANA KLÍMOVÁ Kavka Denní motýli XXIV. LE 06.12.1976 Ochrany přírody
273 HANA ROTHALOVÁ   Kostel Nanebevzetí Panny Marie 06.11.1976 Kulturní historie
272 IVO HLOŽÁNEK   Houby XXIII. LE 06.11.1976 Ochrany přírody
271 ZDENĚK ZLATUŠKA   Houby 12.12.1975 Ochrany přírody
270 VÁCLAV ŠTĚPÁNSKÝ   Hrady na XXIII. LE 08.11.1975 Kulturní historie
269 JIŘÍ STREIT   Jarní rostliny 08.11.1975 Lesní moudrosti
268 VLADIMÍR BODEČEK   Ochrana přírody 08.11.1975 Ochrany přírody
267 PETR KOPOR   Kašny a fontány v Brně 30.10.1975 Kulturní historie
266 DARJA PAVLÍKOVÁ   CHKO Jeseníky 16.10.1975 KV
265 MAGDA MALÍŠKOVÁ     27.06.1975 Života v přírodě
264 LENKA KORSESKOVÁ   Léčivé rostliny 02.11.1974 Lesní moudrosti
263 IVO STUDENÝ Mamut Ptáci – Šumava 31.10.1974 Lesní moudrosti
262 PETR JIRÁSEK   Ptáci Strážovské hornatiny 31.10.1974 Lesní moudrosti
261 LUDMILA VEČERKOVÁ   Lesy Strážovské hornatiny 31.10.1974 Lesní moudrosti
260 IVANA ZDEŇKOVÁ   Luční květiny 31.10.1974 Lesní moudrosti
259 JIŘÍ PAKOSTA   Znaky měst Jihočeského kraje 30.06.1974 Kulturní historie
258 LENKA VODIČKOVÁ   Petrov 24.04.1974 Kulturní historie
257 ALEŠ VLKANOVA   Nová radnice 24.04.1974 Kulturní historie
256 LIBOR RUTH   Slavkov 24.04.1974 Kulturní historie
255 PETR TAUŠ   Erby okres. měst v Jihomoravském kraji 01.01.1974 Kulturní historie
254 HELENA TŘÍSKOVÁ   Hry dětí 04.11.1973 Kulturní historie
253 ALEŠ POSPÍŠIL   Květnice 04.11.1973 Ochrany přírody
252 IVAN STEHLÍČEK Stehno Rostliny – pozorování 04.11.1973 Ochrany přírody
251 RADIM FIŠER Hadža Květnice 04.11.1973 Ochrany přírody
250 VLADIMÍR AUDY   Stará radnice 07.07.1973 Kulturní historie
249 JAN RUDÝ Zlaťa Brněnské Lužánky 04.11.1972 Ochrany přírody
248 JITKA RUDÁ   Rostliny 06.11.1971 IV.
247 MILENA SOBOTKOVÁ   Léčivé rostliny 06.11.1971 IV.
246 JARMILA KOSOUROVÁ   Rostliny 06.11.1971 IV.
245 JIŘÍ MIČÁNEK   Polní rostliny 06.11.1971 IV.
244 VÍT HAVEL   Chráněné květiny 23.07.1971 Ochrany přírody
243 VĚRA NOVOTNÁ   Neznámé houby v kuchyni 23.07.1971 Ochrany přírody
242 BARBORA KUDLÁČKOVÁ   Léčivé a chráněné rostliny 01.01.1971 Ochrany přírody
241 EVA KOTULÁNOVÁ   Stopy 01.01.1971 Ochrany přírody
240 STANISLAV DRÁB   Brno 01.01.1971 Hospodářského zeměpisu
239 JIŘÍ HUBL Kibic Moravské muzeum 01.01.1971 Hospodářského zeměpisu
238 PETR MOŽNÝ   Brouci 01.01.1971 Života v přírodě
237 OLGA ČECHOVÁ   Brouci vrubounovití 01.01.1971 Života v přírodě
236 KVĚTA ČÁPOVÁ   Květiny 01.01.1971 Života v přírodě
235 DANA KOTULÁNOVÁ   Kulturní památky na Slovensku 07.11.1970 Ježci
234 LUDMILA VESELÁ   Nové Město nad Metují 08.11.1969 Ježci (členka KV)
233 PETR PŠIKAL   Dravci 08.11.1969 Ochrany přírody
232 VÍT RUDÝ Žluťa Stromy 08.11.1969 Ochrany přírody
231 PETR BOHÁČEK   Naši dravci 08.11.1969 Ochrany přírody
230 IVANA SOBOTKOVÁ   Jedovaté houby 08.11.1969 Ochrany přírody
229 JIŘÍ FLÓDR   Ochrana přírody 08.11.1969 Ochrany přírody
228 TAŤÁNA BERKOVÁ   Zvyky v květnu 08.11.1969 Kulturní historie
227 DANA CHATRNÁ   Velká Morava 08.11.1969 Kulturní historie
226 IVAN MUSIL Mulis Brno 08.11.1969 Hospodářského zeměpisu
225 VÁCLAV FLÓDR   ZJŠ Brno 08.11.1969 Hospodářského zeměpisu
224 EVA JEŘÁBKOVÁ   ZKL 08.11.1969 Hospodářského zeměpisu
223 VÁCLAV POTĚŠIL Drezína Brno 08.11.1969 Hospodářského zeměpisu
222 MARTA JAMBOROVÁ   Jedovaté rostliny 18.05.1968 Ochrany přírody
221 KAROLINA HOLUBOVÁ   Velikonoce 18.05.1968 Kulturní historie
220 LENKA ČULÍKOVÁ   Samotín 18.05.1968 Kulturní historie
219 PAVEL TŘÍSKA Kobo Stromy 18.05.1968 Ochrany přírody
218 JIŘÍ KOLŠOVSKÝ   Moravské hrady 18.05.1968 Kulturní historie
217 MARCELA RUTHOVÁ   Stará radnice 16.12.1967 Hospodářského zeměpisu
216 VÁCLAV PÁRAL   Dolní Věstonice 03.12.1967 Kulturní historie
215 PAVEL HANZL Ajdul Geologické složení jižní Moravy 03.12.1967 Hospodářského zeměpisu
214 JAN ŠPIČÁK Andrej Kočka domácí 07.10.1967 Hospodářského zeměpisu
213 PETR UHER   Kralice 07.10.1967 Kulturní historie
212 ZUZANA NEUMANOVÁ   Historie Brna 07.10.1967 Kulturní historie
211 ZBYNĚK GRUNWALD   Hrady a zámky jižních Čech 17.06.1967 Života v přírodě
210 JANA UHROVÁ   Kralice 17.06.1967 Kulturní historie
209 PETR VAŠEK   Brněnská přehrada 17.06.1967 Ochrany přírody
208 PETR KŘÍŽ Tyžof Heraldika 17.06.1967 Kulturní historie
207 IVAN SKLENÁŘ   Hadcová step 20.12.1966 Života v přírodě
206 JIŘÍ EISENBRUK   Ptačí pera 20.12.1966 Ochrany přírody
205 IVAN PŠIKAL   Ptáci 06.12.1966 Ochrany přírody
204 JIŘÍ KOTULÁN   Historie města Jeseníku 01.11.1966 Života v přírodě
203 KAREL LEHKÝ   Antilopy 21.05.1966 Života v přírodě
202 MIROSLAV SVOBODA   Česká města 21.05.1966 Ochrany přírody
201 PAVEL NOVOTNÝ   Houby a mochomůrky 17.05.1960 Života v přírodě
200 MARIE KUDLÁČKOVÁ   Služební psi 17.05.1966 Kulturní historie
199 SOŇA DVOŘÁČKOVÁ   Šelmy kočkovité 03.05.1966 Života v přírodě
198 JIŘÍ RAISER   Stromy 05.04.1966 Ochrany přírody
197 VLADIMÍR MARŠÁLEK   Ryby našich vod 15.03.1966 Ochrany přírody
196 MILAN ZÁMEČNÍK   Šelmy kočkovité 01.03.1966 Kulturní historie
195 PAVEL KŘÍŽ     01.03.1966 Ochrany přírody
194 JAROSLAV HOLUB Jajoch Brno 01.03.1966 Života v přírodě
193 MOJMÍR RYŠKA   Hrady a zámky 01.11.1965 Ochrany přírody
192 RADOMÍR HOLÁSEK   Sport 01.11.1965 Ochrany přírody
191 VLADIMÍR SOVÁK   Krkonoše 26.06.1965 Ochrany přírody
190 PETR KUDLÁČEK   Lichokopytníci 19.06.1965 Života v přírodě
189 JIŘÍ HOLÁSEK Kuře Jeleni 19.06.1965 Ochrany přírody
188 ZDENĚK TOMEČEK Bob Opice 19.06.1965 Ochrany přírody
187 HELENA LEHKÁ   Šelmy psovité 19.06.1965 IV.
186 PETR BRUNECKÝ   Naše stromy 12.06.1965 Života v přírodě
185 ANTONÍN HOLUB   Ryby v Zlatotoku 12.06.1965 Života v přírodě
184 DUŠAN SOUDEK   Brouci 05.06.1965 Ochrany přírody
183 JIŘÍ KUDLIČKA   Dravci 05.06.1965 Ochrany přírody
182 JOSEF ŠAFÁŘ   Hlodavci 05.06.1965 Života v přírodě
181 PAVEL SKLENÁŘ Paska Pěvci 05.06.1965 Života v přírodě
180 MIROSLAV TOMAN   Naši dravci 05.06.1965 Života v přírodě
179 JIŘÍ LANG   Mikulčice 05.06.1965 Života v přírodě
178 PAVEL KOLÁŘ Kolda Šest českých zámků 05.06.1965 Života v přírodě
177 JAROSLAV KOUŘIL   Houby 06.11.1964 Ochrany přírody
176 MARIE KAČEROVÁ   Jarní Květiny 06.11.1964  
175 JIŘÍ PEŠEK   Květy Tater 06.11.1964 Života v přírodě
174 ZDENĚK HONS   Vyšné Ružbachy 06.11.1964 Života v přírodě
173 JAROSLAV RYŠKA   Drahokamy 06.11.1964 Kulturní historie
172 MILENA TELECKÁ   Jehličnaté stromy 06.11.1964 Kulturní historie
171 PAVEL ŠMÍD Šidi Masožravci 19.06.1965 Života v přírodě
170 EVA RYŠKOVÁ   Růže 21.12.1963  
169 SVATAVA HRADILOVÁ   Ovocné stromy 21.12.1963  
168 HANA KRATOCHVÍLOVÁ   Horské rostliny 21.12.1963  
167 DARJA ZEMANOVÁ   Brno v 17. století 21.12.1963  
166a PETR BRONEC Pišta Kniha a význam knihy    
166 LUBOŠ TELECKÝ   Ryby našich vod 21.12.1963  
165 JAN STAVINOHA   Tuřany 23.11.1963  
164 VĚRA SKLENAŘÍKOVÁ   Hanácký kroj 23.11.1963  
163 VLADIMÍRA STARÁ        
162 BÉĎA MOŠ   Mechy a kapraďorosty 16.11.1963  
161 PETR KOLÁŘ   Vranov nad Dyjí 09.11.1963  
160 JIŘÍ NEUMAN   Nejznámější ryby 09.11.1963  
159 EVA TOMANOVÁ   Léčivé byliny 09.11.1963  
158 PAVEL OTEVŘEL   Karlštejn a Křivoklát 09.11.1963  
157 MIROSLAV KOUŘIL   Historie brněnského hradu    
156 MILOŠ PAPÍRNÍK   Hry dětí na Stalinových sadech    
155 ANNA SLANINOVÁ   Ptactvo Jižní Moravy    
154 ILJA VYSKOT   Hrad Veveří    
153 JANA BLAŽKOVÁ   Pozorování rybníčku    
152 JARMILA OVESNÁ   Krajky a výšivky    
151 JIŘÍ KOTLÁN   Ptáci v Lužánkách    
150 ZDENĚK SLANINA        
149 JIŘÍ BARTOŠ   Naše zvířena na jaře    
148 MARIE SVOBODOVÁ   Historie Petra I.    
147 PETR ŠPAČEK   Plevelné ryby    
146 MARTIN BRUNECKÝ   Ptačí budky    
145b ANNA VESELÁ   Ptáci na jaře    
145a GUSTAV SCHNEWEISS   Po stopách české zvěře    
144 KAREL DÍTĚ   Hrad Veveří    
143 MARIE NECHVÁTALOVÁ        
142 ANNA PERGLOVÁ   Přírodní rezervace v Čechách    
141 ZUZANA RICHTEROVÁ   Ptáci v našem sadě    
140b MARIE DOSPĚLOVÁ   Dílo Aloise Jiráska    
140a ALEŠ LACINA   Barokní Brno    
139 JIŘÍ TOMAN   Příroda jižních Čech    
138 JAROSLAV HORÁK   Geologie Pavlovských vrchů    
137 NINA MATULOVÁ   Jaro u lomu ve Strážné    
136 LEO ALSTERN   Stan jehlan    
135 JAN FARKAČ   České divadelnictví v Brně    
134 PETR ALEŠ   Velikonoční kraslice    
133 MARTA KRČMOVÁ   Léčivé rostliny a užití    
132 JELENA JAMBOROVÁ   Květnice    
131 JIŘÍ PROKEŠ   Nové Město na Moravě    
130 HANA BRUNECKÁ   Květena Pavlovských vrchů    
129 JANA LACINOVÁ   Moravská fajáns    
128 ZDENA ZAORÁLKOVÁ   Vysoké Tatry    
127 NORA ZAORÁLKOVÁ   Vysoké Tatry    
126 JITKA HOLUBOVÁ   Pouzdřanská step    
125 JOSEF DOSOUDIL   Bučovice    
124 ILONA RICHTEROVÁ   Buchlov a Buchlovice    
123 JIŘÍ LEFNER   Léčivé byliny    
122 EVA PEŠKOVÁ   Léčivé byliny    
121 VLADIMÍR SIMANOV   Škůdci lesa    
120 ILJA DUDA   Bouzov    
119 JIŘÍ DIBLÍK   Kunštát    
118 BOHUMIL HYNEK   Uhlí    
117 JIŘÍ STRÁSKÝ   Dějiny země    
116 LIBUŠE HOŠKOVÁ   Nové zámky u Bučovic    
115 VÍT KOLÁŘ   Kamenná sůl    
114 FRANTIŠEK KAPRÁL   Podzemní vody a prameny    
113 JULIE PROKOPOVÁ   Teplé Vody    
112 NAĎA SUZANOVÁ   Teplomilné užitečné rostliny    
111 PAVEL KUBÍČEK   Hlodavci    
110 JAN RŮŽIČKA   Chrám sv. Tomáše    
109 MICHAL LENC   Nedvědice    
108 HANA OMASTOVÁ   Letovice    
107 JIŘÍ ZOBEC   Kraje na Hané    
106 OTTO RICHTER   Lidové hračky    
105 MARTA BERNARDOVÁ   Chrám sv. JIří    
104 PAVEL BRUZL   Nafta    
103 JOSEF ŠAFÁŘ   Boskovice    
102 VLADIMÍR MOLÁČEK   Zvířena vod stojatých    
101 JOSEF STANĚK   Modelářství    
100 JANA GRUBEROVÁ   Havlíčkův Brod    
099 LUDMILA FEITOVÁ   Strážnice    
098 STANISLAV SYNEK   Výroba látek    
097 JAN PAZDÍREK   Moderní stavby    
096 ZUZANA KYSELKOVÁ   Poděbradský dům    
095 MILOŠ PŘÍHODA   Vodstvo ČSR    
094 BOŽENA JANČÍKOVÁ   Vodní rostliny akvarijní    
093 PAVEL MUSIL   Listnaté stromy našich lesů    
092 KAREL PROKOP   Minerály    
091 VOJTĚCH ŠKORPÍK   Letectví    
090 MILAN KOCOUREK   Petrov    
089 JAROSLAV PTÁČEK   Telefon    
088 VÍT FRIDRICH   Plazi    
087 IVAN HORSÁK   Minerály    
086 JANA JOSÍFKOVÁ   Planě rostoucí nejedovaté rostliny našich luhů a hájů    
085 MIROSLAV PROCHÁZKA   HIstorie Jevíčka    
084 ANNA ZAVADILOVÁ   Blansko    
083 SYLVIE RICHTEROVÁ   Macocha    
082 MARTA HYNKOVÁ   Brněnské pověsti    
081 JIŘINA ŠMÍDOVÁ   Kralice    
080 VÁCLAV MYSLIVEČEK   Bohatství země    
079 EVA LYSÁČKOVÁ   Trenčín    
078 JANA MUZIKÁŘOVÁ   Nová radnice v Brně    
077 MIRKA JÍLKOVÁ   Horstvo ČSR – Drahanská vrchovina    
076 MARIE TYLOVÁ   Pohádky IV. expedice    
075 MARIE HÁJKOVÁ   Minerály    
074 ANTONÍN PETRŽELKA   Dopravní podnik města Brna    
073 JIŘÍ BATELKA   IV. výzkumná expedice Slovensko    
072 VOJTĚCH ŠTURSA   Hrad Templštýn 30.09.1956  
071 OLGA ZATLOUKALOVÁ   Náměšť nad Oslavou 30.09.1956  
070 MILOŠ POLENKA   Nízké Tatry 02.07.1956  
069 JAN STAUDEK   Orava 02.07.1956  
068 IVO RACLAVSKÝ   Naši vodní ptáci 27.05.1956  
067 JARKA JÍLKOVÁ   Jeseníky 20.05.1956  
066 JOSEF JAMBOR   Průmysl Tišnova 20.05.1956  
065 MILOŠ MOLÁČEK Čmolda st. Draví ptáci 30.04.1956  
064 ALENA MRŇOUSOVÁ   Rostliny rybářsky užitečné 28.03.1956  
063 JAROSLAV JOSÍFEK   Betlémská kaple 28.03.1956  
062 JITKA KOUTNÁ   Znojmo 26.02.1956  
061 VLASTA PŘIBYLOVÁ   Šelmy 26.02.1956  
060 PAVEL KABELE   Vyškov 28.01.1956  
059 ZDENKA BARTONÍČKOVÁ   Troubsko 28.01.1956  
058 IVAN ŽIVNÝ   Hrad veveří 06.11.1955  
057 PETR SVOBODA   Doprava města Brna 06.11.1955  
056 EVŽEN POLENKA   Využití toku Vltavy 25.09.1955  
055 RUDOLF RŮŽIČKA   Průmysl Králova Pole 25.09.1955  
054 HANA ALEŠOVÁ   Šlapanice 25.09.1955  
053 LUBOMÍR SOJKA   Strakonice 25.09.1955  
052 BOŽENA BUDÍKOVÁ   Škůdci ovocných sadů 25.09.1955  
051 MARIE FLÁMOVÁ   Polní rostliny 25.09.1955  
050 EVA KOGOSOVÁ   Chráněné rostliny 25.09.1955  
049 JARMILA PLCHOVÁ   Pastviny 25.09.1955  
048 MILOŠ KACHLÍŘ   Vysoké Tatry 19.07.1955  
047 ŠTĚPÁN KALINA   Brněnský kraj 01.07.1955  
046 JARMILA JANDOVÁ   Zpěvní ptáci 01.07.1955  
045 KONSTANTIN RACLAVSKÝ   Vysoká zvěř 01.07.1955  
044 LENKA BABÁKOVÁ   Užiteční brouci 01.07.1955  
043 EVA KUČEROVÁ   Český Krumlov 08.05.1955  
042 JIŘÍ BARTOŇ   Královo Pole 08.05.1955  
041 PAVEL BEZDÍČEK   Kníničská přehrada 08.05.1955  
040 VRATISLAV NECHUTA   Houby vyšší 08.05.1955  
039 ANTONÍN BUČEK   Naše ryby 08.05.1955  
038 PAVEL STRAKA   Denní motýli 08.05.1955  
037 PAVEL VOJNA   Mariánské lázně 06.02.1955  
036 WILI NAJVAR   Lidové stavby na Valašsku 21.11.1954  
035 MARTA SVOBODOVÁ   Národní kroj Valašska 21.11.1954  
034 JIŘÍ SKLÁDANKA   Průmysl Beskyd    
033 JIŘÍ ŠOPF   Sklo    
032 MIROSLAVA JAKEŠOVÁ   Naše lesy    
031 JANA JAGOŠOVÁ   Průmysl na Slovensku    
030 JARMILA SLAVÍKOVÁ   O rostlinách    
029 RUDOLF NĚMEC   Valašské lesy    
028 IVO MATOUŠ   Jarní květena    
027 ZDENĚK KALINA   Jarní květena    
026 ALENA MOLÁČKOVÁ   Včely a úly    
025 JIŘÍ KUBÍK   Klimatické lázně    
024 ELIŠKA ŽVÁČKOVÁ   Keře našich lesů    
023 HELENA SUKUPOVÁ   Palmy    
022 VLASTA KEPRTOVÁ   Ovocnářství v ČSR    
021 VÍTĚZSLAVA HOUDKOVÁ   Dušan Jurkovič    
020 MARIE BOŽKOVÁ   Josef Lada    
019 LUDMILA MRÁZOVÁ   Průmysl v českých zemích dříve a dnes    
018 JINDŘICH KAČER   Špilberk    
017 LEOŠ ŠLECHTA   Historie Lužánek    
016 ANNA FRIMMELOVÁ   Stará radnice    
015 EVA TRNKOVÁ   Dům pánů z Lipé    
014 STANISLAV STRÁSKÝ   Špilberk    
013 JITKA KOČÁROVÁ   Rozdělení Beskyd    
012 VĚRA ČERSTVÁ   Rok s horskou květenou 24.04.1954  
011 HANA SKLÁDANKOVÁ   Užitečné jedovaté rostliny 24.04.1954  
010 ZDENĚK ZATLOUKAL   Stručné dějiny městyse Doubravníka 24.04.1954  
009 OLDŘICH REZNER   Beskydy – plíce Ostravska 24.04.1954  
008 ANTONÍN MATOUŠEK   Vápenec 24.04.1954 Hospodářského zeměpisu
007 VĚRA PÍRKOVÁ   Vývoj železničářství na Českomoravské vysočině 24.04.1954  
006 IVAN HÁLEK   Chrám sv. Jakuba v Brně 24.04.1954 Kulturní historie
005 ZDENA JAŠKOVÁ   O rostlinách 24.04.1954  
004 DALIBOR KAČÍREK   Beskydy a lesy 24.04.1954  
003 IVANA SCHNEWEISOVÁ   Všeobecná zoologie Beskyd 24.04.1954 Kulturní historie
002 VĚRA ADAMOVÁ   Všeobecná zoologie Beskyd 24.04.1954  
001 JANA JANDOVÁ Káran I. Nejstarší a nejkrásnější gotická stavba v Brně 24.04.1954 Kulturní historie

 

Kontakt

14. TSP Zeměpisná společnost
"Po cestách vlasti"
Lidická 50 (SVČ Lužánky), 658 12 Brno

e-mail: vedeni@zeeska.cz
Tel. SVČ Lužánky: 549 524 111
IČ: 64327272